FastComments Live Commenting (1.0.1) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: Email notifications
lt: El. pašto pranešimai

en: Comments
lt: Komentarai

en: None
lt: Joks

en: Setup
lt: Konfigūravimas

en: Simple
lt: Paprastas

en: Not configured
lt: Nenustatyta

en: Number of comments
lt: Komentarų skaičius

en: About
lt: Apie
