FastComments Live Commenting (1.0.1) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: Comments
lv: Komentāri

en: None
lv: Nav

en: Setup
lv: Iestatīšana

en: Site URL
lv: Vietnes URL

en: Not configured
lv: Nekonfigurēts

en: Number of comments
lv: Komentāru skaits

en: About
lv: Par
