FastComments Live Commenting (1.0.1) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Email notifications
my: အီးမေး(လ်) သတိပေးချက်

en: Comments
my: မှတ်ချက်များ

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: Simple
my: ရိုးရိုးသာမာန်

en: About
my: အကြောင်း
