FastComments Live Commenting (1.0.1) - en to nl translation catalogue (9 entries)

en: Email notifications
nl: E-mailmeldingen

en: Comments
nl: Reacties

en: None
nl: Geen

en: Setup
nl: Instellen

en: Simple
nl: Eenvoudig

en: Not configured
nl: Niet geconfigureerd

en: Number of comments
nl: Aantal reacties

en: About
nl: Over

en: Secure
nl: Beveiligd
