FastComments Live Commenting (1.0.1) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: Email notifications
pl: Powiadomienia e-mail

en: Comments
pl: Komentarze

en: None
pl: Brak

en: Site URL
pl: URL strony

en: Simple
pl: Prosto

en: Not configured
pl: Nieskonfigurowane

en: Number of comments
pl: Liczba komentarzy

en: About
pl: O stronie
