FastComments Live Commenting (1.0.1) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Email notifications
sk: E-mailové notifikácie

en: Comments
sk: Komentáre

en: None
sk: Žiadne

en: Simple
sk: Jednoduché

en: Not configured
sk: Nenastavené

en: Number of comments
sk: Počet komentárov

en: About
sk: Informácie o
