FastComments Live Commenting (1.0.1) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: Email notifications
sv: E-postmeddelanden

en: Comments
sv: Kommentarer

en: None
sv: Ingen

en: Setup
sv: Inställningar

en: Simple
sv: Enkel

en: Not configured
sv: Ej inställd

en: Number of comments
sv: Antal kommentarer

en: About
sv: Om
