FastComments Live Commenting (1.0.1) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Email notifications
ta: மின்னஞ்சல் அறிவிப்புகள்

en: Comments
ta: கருத்துகள்

en: None
ta: இல்லை

en: Number of comments
ta: மொத்த கருத்துகள்

en: About
ta: பற்றி
