FastComments Live Commenting (1.0.1) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Email notifications
te: ఈమెయిలు గమనింపులు

en: Comments
te: వ్యాఖ్యలు

en: None
te: ఏమీలేదు

en: Number of comments
te: వ్యాఖ్యల సంఖ్య

en: About
te: గురించి
