FastComments Live Commenting (1.0.1) - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: Email notifications
tr: E-posta bildirileri

en: Comments
tr: Yorumlar

en: None
tr: Hiçbiri

en: Setup
tr: Kurulum

en: Simple
tr: Basit

en: Not configured
tr: Yapılandırılmadı

en: Number of comments
tr: Yorum sayısı

en: About
tr: Hakkında
