Field Display Kit (2.0.0) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Tag
eu: Etiketa

en: File path
eu: Fitxategiaren bide-izena

en: Link
eu: Esteka

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Other
eu: Bestea

en: Custom label
eu: Pertsonalizatu etiketa
