Field Display Kit (2.2.0) - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: Tag
cs: Štítek

en: File path
cs: Cesta souboru

en: Link
cs: Odkaz

en: Default
cs: Výchozí

en: Other
cs: Jiné

en: Attributes
cs: Atributy

en: and
cs: a

en: Custom label
cs: Vlastní popisek
