Field Display Kit (8.x-1.0) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Tag
ps: بچوۍ

en: Link
ps: تړونی

en: Default
ps: تلواله

en: Other
ps: نور

en: Attributes
ps: ځانتياوې
