Field Display Kit (8.x-1.1) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Tag
fa: برچسب

en: File path
fa: مسیر فایل

en: Link
fa: پیوند

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: Other
fa: ساير

en: Attributes
fa: مشخصه‌ها
