Field Display Kit (8.x-1.1) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: File path
pl: Ścieżka do plików

en: Link
pl: Odnośnik

en: Default
pl: Domyślny

en: Other
pl: Inne

en: Attributes
pl: Atrybuty

en: Classes
pl: Klasy
