Field Display Kit (8.x-1.1) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Tag
el: Ετικέτα

en: File path
el: Διαδρομή αρχείου

en: Link
el: Σύνδεσμος

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Other
el: Άλλο

en: Attributes
el: Χαρακτηριστικά
