Field Display Kit (8.x-1.1) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Tag
ja: タグ

en: File path
ja: ファイルパス

en: Link
ja: リンク

en: Default
ja: デフォルト

en: Other
ja: その他

en: Attributes
ja: 属性

en: Classes
ja: クラス
