Field Display Kit (8.x-1.1) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Tag
pt: Etiqueta

en: File path
pt: Caminho do ficheiro

en: Link
pt: Ligação

en: Default
pt: Predefinido

en: Other
pt: Outro

en: Attributes
pt: Atributos
