Field Display Kit (8.x-1.0) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: Tag
ro: Marcaj

en: File path
ro: Cale fișier

en: Link
ro: Legătură

en: Default
ro: Implicit

en: Other
ro: Altele

en: Attributes
ro: Atribute

en: Classes
ro: Clase
