Front-End Administration (8.x-1.0-rc4) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Weight
ca: Pes

en: Configuration
ca: Configuració

en: Save changes
ca: Desa els canvis

en: Testing
ca: Proves

en: Remove block
ca: Suprimeix el bloc

en: Weight for @title
ca: Pes de @title
