Front-End Administration (8.x-1.0-rc4) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Weight
cs: Váha

en: Configuration
cs: Nastavení

en: Save changes
cs: Uložit změny

en: Testing
cs: Testování

en: Remove block
cs: Odstranit blok

en: Weight for @title
cs: Váha pro @title
