Front-End Administration (8.x-1.0-rc4) - en to de translation catalogue (9 entries)

en: Enabled
de: Aktiviert

en: Weight
de: Gewichtung

en: Configuration
de: Konfiguration

en: Save changes
de: Änderungen speichern

en: Testing
de: Testen

en: Experimental
de: Experimentell

en: Remove block
de: Block entfernen

en: Weight for @title
de: Gewichtung für @title

en: Menu administration
de: Menüverwaltung
