Front-End Administration (8.x-1.0-rc4) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Weight
el: Βάρος

en: Configuration
el: Παραμετροποίηση

en: Save changes
el: Αποθήκευση αλλαγών

en: Testing
el: Δοκιμές

en: Weight for @title
el: Βάρος για τον @title
