Front-End Administration (8.x-1.0-rc4) - en to fr translation catalogue (9 entries)

en: Enabled
fr: Activé

en: Weight
fr: Poids

en: Save changes
fr: Enregistrer les modifications

en: Testing
fr: Test

en: Experimental
fr: Expérimental

en: Remove block
fr: Retirer le bloc

en: Weight for @title
fr: Poids pour @title

en: Enabeld
fr: Activé

en: Tool name
fr: Nom de l'outil
