Front-End Administration (8.x-1.0-rc4) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Weight
hr: Težina

en: Configuration
hr: Postavke

en: Save changes
hr: Spremi promjene

en: Testing
hr: Testiranje

en: Weight for @title
hr: Težina za @title
