Front-End Administration (8.x-1.0-rc4) - en to id translation catalogue (8 entries)

en: Enabled
id: Aktif

en: Weight
id: Bobot

en: Configuration
id: Konfigurasi

en: Save changes
id: Simpan perubahan

en: Testing
id: Pengujian

en: Experimental
id: Uji Coba

en: Remove block
id: Hapus blok

en: Weight for @title
id: Bobot @title
