Front-End Administration (8.x-1.0-rc4) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Configuration
km: ការ​កំណត់​រចនា​សម្ព័ន្ធ​

en: Save changes
km: រក្សា​ទុក​ការ​ផ្លាស់​ប្តូរ

en: Testing
km: ការ​សាក​ល្បង

en: Weight for @title
km: ភាព​សំខាន់​សម្រាប់ @title
