Front-End Administration (8.x-1.0-rc4) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: Enabled
pl: Włączone

en: Weight
pl: Waga

en: Configuration
pl: Konfiguracja

en: Save changes
pl: Zapisz zmiany

en: Testing
pl: Testowanie

en: Experimental
pl: Eksperymentalne

en: Remove block
pl: Usuń blok

en: Weight for @title
pl: Waga dla @title
