Front-End Administration (8.x-1.0-rc4) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: Enabled
pt: Ativado

en: Weight
pt: Peso

en: Configuration
pt: Configuração

en: Save changes
pt: Guardar alterações

en: Testing
pt: Testando

en: Remove block
pt: Remover bloco

en: Weight for @title
pt: Peso para @title
