Front-End Administration (8.x-1.0-rc4) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: Enabled
ro: Activat

en: Weight
ro: Greutate

en: Configuration
ro: Configurație

en: Save changes
ro: Salvare schimbări

en: Testing
ro: Testare

en: Remove block
ro: Eliminați blocul

en: Weight for @title
ro: Greutate pentru @title
