Front-End Administration (8.x-1.0-rc4) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
vi: Bật

en: Weight
vi: Độ nặng

en: Configuration
vi: Cấu hình

en: Save changes
vi: Lưu các thay đổi

en: Testing
vi: Kiểm tra

en: Weight for @title
vi: Độ nặng cho @title
