Front-End Administration (8.x-1.0-rc5) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Weight
az: Çəki

en: Configuration
az: Konfiqurasiya

en: Testing
az: Test

en: Experimental
az: Eksperimental
