Front-End Administration (8.x-1.0-rc5) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: Enabled
be: Уключана

en: Weight
be: Вага

en: Configuration
be: Налады

en: Save changes
be: Захаваць змены

en: Testing
be: Тэставанне

en: Remove block
be: Выдаліць блок

en: Weight for @title
be: Вага для @title
