Front-End Administration (8.x-1.0-rc5) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
bg: Активиран

en: Weight
bg: Тегло

en: Configuration
bg: Конфигурация на сайта

en: Save changes
bg: Запази промените

en: Weight for @title
bg: Тегло на @title
