Front-End Administration (8.x-1.0-rc5) - en to da translation catalogue (9 entries)

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Weight
da: Vægt

en: Configuration
da: Indstillinger

en: Save changes
da: Gem ændringer

en: Testing
da: Test

en: Experimental
da: Eksperimentel

en: Remove block
da: Fjern blok

en: Weight for @title
da: Vægt af @title

en: Place blocks
da: Placér blokke
