Front-End Administration (8.x-1.0-rc5) - en to nl translation catalogue (9 entries)

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Weight
nl: Gewicht

en: Configuration
nl: Instellingen

en: Save changes
nl: Wijzigingen opslaan

en: Testing
nl: Tests

en: Experimental
nl: Experimenteel

en: Remove block
nl: Blok verwijderen

en: Weight for @title
nl: Gewicht voor @title

en: Place blocks
nl: Blokken plaatsen
