Front-End Administration (8.x-1.0-rc4) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: Enabled
ar: مفعل

en: Weight
ar: الوزن

en: Configuration
ar: الإعدادات

en: Save changes
ar: حفظ التغييرات

en: Testing
ar: جار الاختبار

en: Experimental
ar: تجريبي

en: Remove block
ar: إزالة الصندوق

en: Weight for @title
ar: الوزن لـ @title
