Front-End Administration (8.x-1.0-rc5) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: Enabled
et: Lubatud

en: Weight
et: Kaal

en: Configuration
et: Seadistus

en: Save changes
et: Salvesta muudatused

en: Testing
et: Testimine

en: Remove block
et: Eemalda plokk

en: Weight for @title
et: @title kaal
