Front-End Administration (8.x-1.0-rc5) - en to fa translation catalogue (8 entries)

en: Enabled
fa: فعال

en: Weight
fa: وزن

en: Configuration
fa: پیکربندی

en: Save changes
fa: ذخیره تغییرات

en: Testing
fa: آزمایش

en: Remove block
fa: حذف بلوک

en: Weight for @title
fa: وزن @title

en: Place blocks
fa: بلوک‌ها را قرار دهید
