Front-End Administration (8.x-1.0-rc5) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
gl: Activado

en: Weight
gl: Peso

en: Configuration
gl: Configuración

en: Save changes
gl: Gardar cambios

en: Testing
gl: Probando

en: Weight for @title
gl: Peso para @title
