Front-End Administration (8.x-1.0-rc5) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
ta: செயலிலுள்ளது

en: Weight
ta: எடை

en: Configuration
ta: முறையமைப்பு

en: Save changes
ta: மாற்றங்களை சேமி

en: Testing
ta: சோதனையிடுகிறது

en: Weight for @title
ta: @title ன் எடை
