Feature Boost (10.0.0) - en to bg translation catalogue (7 entries)

en: Home
bg: Каталог

en: RSS feed
bg: RSS-лента

en: Help
bg: Справка

en: Page title
bg: Заглавие на страница

en: Footer
bg: Под черта

en: Address
bg: Адрес

en: contact
bg: контакт
