Feature Boost (10.0.0) - en to cs translation catalogue (17 entries)

en: Home
cs: Domů

en: RSS feed
cs: RSS zdroj

en: Help
cs: Nápověda

en: Page title
cs: Název stránky

en: Footer
cs: Patička

en: Address
cs: Adresa

en: Tabs
cs: Záložky

en: Main navigation
cs: Hlavní navigace

en: Primary tabs
cs: Hlavní záložky

en: Secondary tabs
cs: Sekundární záložky

en: contact
cs: kontakt

en: Powered by Drupal
cs: Běží na Drupalu

en: Breadcrumbs
cs: Drobečková navigace

en: Main content
cs: Hlavní obsah

en: Status messages
cs: Stavové zprávy

en: Main page content
cs: Obsah hlavní stránky

en: User account menu
cs: Menu uživatelského účtu
