Feature Boost (10.0.0) - en to eu translation catalogue (17 entries)

en: Home
eu: Azala

en: RSS feed
eu: RSS jarioa

en: Help
eu: Laguntza

en: Page title
eu: Orriaren izenburua

en: Footer
eu: Orri-oina

en: Address
eu: Helbidea

en: Tabs
eu: Fitxak

en: Main navigation
eu: Nabigazio nagusia

en: Primary tabs
eu: Atal primarioak

en: Secondary tabs
eu: Atal sekundarioak

en: contact
eu: kontaktatu

en: Powered by Drupal
eu: Drupal-ekin indartua

en: Breadcrumbs
eu: Ogi-apurrak

en: Main content
eu: Eduki nagusia

en: Status messages
eu: Egoera mezuak

en: Main page content
eu: Orrialde nagusiaren edukia

en: User account menu
eu: Erabiltzaile kontuaren menua
