Feature Boost (10.0.0) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: Home
mr: मुख्य पान

en: RSS feed
mr: RSS फीड

en: Help
mr: मदत

en: Page title
mr: पृष्ठ शीर्षक

en: Address
mr: पत्ता

en: Powered by Drupal
mr: 'द्रुपल'मध्ये बनवलेली साईट
