Feature Boost (10.0.0) - en to oc translation catalogue (13 entries)

en: Home
oc: Acuèlh

en: RSS feed
oc: Flux RSS

en: Help
oc: Ajuda

en: Page title
oc: Títol de la pagina

en: Footer
oc: Pè de pagina

en: Address
oc: Adreça

en: Tabs
oc: Onglets

en: Primary tabs
oc: Onglets primaris

en: Secondary tabs
oc: Onglets segondaris

en: Powered by Drupal
oc: Propulsat per Drupal

en: Status messages
oc: Messatges de statut

en: Main page content
oc: Contengut de la pagina principala

en: Site Information
oc: Informacion del site
