Feature Boost (10.0.0) - en to sq translation catalogue (7 entries)

en: Home
sq: Shtëpia

en: RSS feed
sq: Burimi RSS

en: Help
sq: Ndihmë

en: Page title
sq: Titulli i faqes

en: Footer
sq: Fund'faqe

en: contact
sq: kontakti

en: Powered by Drupal
sq: Fuqizuar nga Drupal
