Feature Boost (10.0.0) - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: Home
ug: باشبەت

en: Page title
ug: بەت تېمىسى

en: Address
ug: ئادرېس

en: Tabs
ug: جەدۋەل

en: contact
ug: ئالاقىلىشىڭ

en: Powered by Drupal
ug: سۇپىسىدىن پايدىلنىپ قۇرۇلدى Drupal
