Feature toggle (3.0.0-alpha1) - en to af translation catalogue (9 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Administration
af: Administrasie

en: None
af: Geen

en: - None -
af: - Geen -

en: Save
af: Stoor

en: Role
af: Rol

en: Permission
af: Permissie
