Feature toggle (3.0.0-alpha1) - en to bg translation catalogue (10 entries)

en: Status
bg: Статус

en: Delete
bg: Изтриване

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Enabled
bg: Активиран

en: Administration
bg: Администриране

en: None
bg: Не

en: - None -
bg: - Не -

en: Save
bg: Запази

en: Role
bg: Роля

en: Permission
bg: Разрешение
